Biostar Płyn do mycia kabin prysznicowych 700 ml

  • Biostar
  • 5900498026825
Płyn z naturalnym ekstraktem z lawendy to naturalny środek czyszczący przeznaczony do mycia kabin prysznicowych. Skutecznie czyści powierzchnie ceramiczne, chromowane, szklane, ze stali nierdzewnej oraz glazurę. Usuwa zabrudzenia takie jak kamień, zacieki, osady z wody i mydła. Zastosowanie...

14.99 zł

-17%

17.99 zł

Cena za L : 21.41zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Płyn z naturalnym ekstraktem z lawendy to naturalny środek czyszczący przeznaczony do mycia kabin prysznicowych. Skutecznie czyści powierzchnie ceramiczne, chromowane, szklane, ze stali nierdzewnej oraz glazurę. Usuwa zabrudzenia takie jak kamień, zacieki, osady z wody i mydła. Zastosowanie aktywnych naturalnych składników myjących pochodzenia roślinnego w połączeniu z Naturalnym Czynnikiem Bioaktywnym, zawierającym bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w naturalny sposób zapewnia czyszczonym powierzchniom czystość, połysk i higienę. Płyn przyjazny dla środowiska, nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, nanosrebro, mikroplastiki.

Zawiera środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Butelka w 100 % nadaje się do recyklingu.

Składniki - Biostar Płyn do mycia kabin prysznicowych 700 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, naturalna kompozycja zapachowa (Linalool). Ponadto zawiera: Aqua, Sodium Citrate, Lactic Acid, Citric Acid, Alcohol, Glycerin, Isopropyl Alcohol, Methyl Ethyl Ketone, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Bacillus spp., Denatonium Benzoate.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 10 cm po czym spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. W przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić preparat na 5 minut, spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką. Następnie wytrzeć do sucha, aby uzyskać lśniącą powierzchnię.

ZALECENIA: W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Nie używać do czyszczenia aluminium, marmuru, trawertynu oraz powierzchni z wapienia

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Nie używać do czyszczenia aluminium, marmuru, trawertynu oraz powierzchni z wapienia. Przechowywać w temperaturze 5-30°CUwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biostar Płyn do mycia kabin prysznicowych 700 ml

  • Producent: Biostar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498026825
  • EAN: 5900498026825
  • Wymiary: 28 x 11 x 6 cm