Biostar Płyn do mycia naczyń 700 ml

Płyn z naturalnym ekstraktem z aloesu do ręcznego zmywania naczyń. Skutecznie usuwa zabrudzenia, tłuszcz i przypalenia pozostawiając czyste i lśniące naczynia a jego bezpieczeństwo dla środowiska zostało potwierdzone certyfikatem EU Ecolabel. Jest łagodny dla dłoni, zawiera glicerynę.

10.99 zł

-8%

11.99 zł

Cena za L : 15.7zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do mycia naczyń Biostar jest niezwykle skuteczny w walce z zabrudzeniami. Niezależnie od tego, czy trzeba pozbyć się tłuszczu, czy przypalonych resztek, ten specyfik doskonale sobie poradzi z każdym wyzwaniem. Wyjątkowa skuteczność to również duża wydajność - wystarczy zaledwie kilka kropel, by szybko domyć brudne, zaschnięte naczynia. Środek łatwo łączy się z cząsteczkami wody, tworząc pianę, która pomaga usunąć zabrudzenia w krótkim czasie.

Czym wyróżnia się płyn Biostar?

Warto zdecydować się na płyn do mycia naczyń Biostar, ponieważ:

 • jest przyjazny środowisku;
 • to certyfikowany środek czyszczący (EU Ecolabel);
 • nie podrażnia i nie wysusza skóry rąk;
 • usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia;
 • naczynia po umyciu są nie tylko czyste, ale również lśniące;
 • jest całkowicie bezpieczny dla dłoni.


Z uwagi na wyjątkową wydajność tego środka czyszczącego, oszczędza się zarówno na kosztach, jak i na zużyciu wody. Mycie naczyń może być przyjemne, kiedy ma się świadomość, że woda po umyciu nie zagraża środowisku, a w dodatku potrzebowaliśmy jej o wiele mniej niż dotychczas. Nie trzeba także martwić się o akcesoria ochronne w postaci rękawiczek: użytkowanie płynu Biostar nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, więc takie dodatkowe środki bezpieczeństwa są całkowicie zbędne.

Składniki - Biostar Płyn do mycia naczyń 700 ml

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, Sodium Benzoate, kompozycja zapachowa, naturalny ekstrakt z aloesu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecane dozowanie 5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody. W przypadku naczyń lekko zabrudzonych dozowanie można zmniejszyć. Nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia w wodzie i użyć zalecanej dawki w celu ograniczenia zużycia energii i wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biostar Płyn do mycia naczyń 700 ml

 • Producent: Biostar
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5900498027068
 • EAN: 5900498027068
 • Wymiary: 26 x 11 x 6 cm