Biostar Płyn uniwersalny do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

Płyn uniwersalny z naturalnym ekstraktem z lawendy to naturalny środek czyszczący przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu. Zastosowanie aktywnych naturalnych składników myjących pochodzenia roślinnego w połączeniu z Naturalnym Czynnikiem Bioaktywnym, zawierającym...
15,99
Cena za L : 19.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Płyn uniwersalny do wszystkich powierzchni zmywalnych marki Biostar to doskonała alternatywa dla tradycyjnej chemii domowej. Produkt jest wydajny i niezwykle praktyczny, a przez to także ekonomiczny. Doskonale sprawdzi się w domach, w których mieszkają małe dzieci, ponieważ nie pozostawia po sobie szkodliwego, chemicznego nalotu. Stosowany po rozcieńczeniu, nie wymaga również spłukiwania. Swoje działanie czyszczące zawdzięcza aktywnym, naturalnym składnikom myjącym pochodzenia roślinnego oraz naturalnemu czynnikowi bioaktywnemu, czyli specjalnie wyselekcjonowanym szczepom probiotycznym.

Co można wyczyścić przy pomocy płynu uniwersalnego Biostar?

Ze względu na swój ekologiczny skład, zawierający 99% substancji pochodzenia naturalnego, płyn uniwersalny Biostar może być stosowany na każdej powierzchni zmywalnej. Oznacza to, że roztworem przygotowanym z wody i preparatu umyjemy:

  • podłogi,
  • blaty,
  • szafki,
  • sanitaria,
  • pozostałe elementy wyposażenia domu, w tym również zabawki.

Dlaczego warto wybrać ekologiczny płyn uniwersalny Biostar?

Wybór płynu uniwersalnego to przede wszystkim duża oszczędność dla domowego budżetu, ponieważ produkt znajduje wiele zastosowań. Ponadto jego naturalny skład pozwala zadbać o dobro środowiska i bezpieczeństwo wszystkich domowników - zwłaszcza małych dzieci. Preparat gwarantuje higienę, a także połysk i piękny zapach czyszczonych powierzchni. Jest również wydajny i uniwersalny. Można używać go w formie skoncentrowanej lub rozcieńczonej.

Szczegóły - Biostar Płyn uniwersalny do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

Składniki - Biostar Płyn uniwersalny do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, naturalna kompozycja zapachowa (Linalool ). Ponadto zawiera: Aqua, Alcohol, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, sekwestrant, Bacillus spp., Isopropyl Alcohol, Methyl Ethyl Ketone, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Denatonium Benzoate.

Sposób przygotowania i przechowywania

Formuła płynu oparta jest w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego, jest bezpieczna dla środowiska. Płyn nie zawiera fosforanów, fosfonianów oraz barwników. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu Do mycia dużych powierzchni: 1 nakrętkę płynu rozcieńczyć w 5 litrach wody. Czyścić powierzchnię uzyskanym roztworem, bez konieczności spłukiwania. W przypadku silnych zabrudzeń: nanieść niewielką ilość płynu na zwilżoną ściereczkę. Wyczyścić, a następnie spłukać lub przetrzeć wilgotną ściereczką

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>