Biostar Środek czyszczący koncentrat do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

Koncentrat z naturalnym ekstraktem z lawendy to wysoko skoncentrowany naturalny środek czyszczący przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu. Formuła koncentratu oparta jest w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego, jest bezpieczna dla środowiska. Nie zawiera szkodliwych...
22,99 * 25,99 zł
Cena za L : 28.74zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł

Opis

Biostar środek czyszczący w postaci koncentratu to produkt uniwersalny: można z równym powodzeniem stosować go do czyszczenia podłóg drewnianych, linoleum, posadzek ceramicznych czy wykładzin PCW. Koncentrat jest wyjątkowo wydajny, a przy tym bardzo łatwy w użyciu. Jego ilość dobiera się w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

Co sprawia, że koncentrat Biostar jest wyjątkowy?

Zastanawiając się nad tym, czy warto kupić środek czyszczący Biostar, warto wziąć pod uwagę następujące aspekty:

  • niezawodność - usunie każdy rodzaj zabrudzenia;
  • ekologiczność - koncentrat nie zawiera szkodliwych substancji (fosforanów, fosfonianów);
  • brak barwników - czyszczona powierzchnia nie odbarwia się;
  • łatwe zastosowanie - wystarczy rozpuścić odpowiednią ilość koncentratu w wodzie, by można było z niego korzystać;
  • naturalność - formuła opiera się głównie na surowcach pochodzenia naturalnego;
  • wydajność i ekonomiczność - z uwagi na niewielkie jednorazowe zużycie koncentratu, produkt ten wystarczy na długo i pozwoli odetchnąć naszym portfelom.

Lawendowy zapach koncentratu bardzo dobrze wpływa na samopoczucie, a przy tym jest wyjątkowo lekki i nienachalny. Taki aromat w domu obniża stres, dzięki czemu poprawi nastrój wszystkich domowników, a także sprawi, że zasypianie przyjdzie im znacznie łatwiej niż do tej pory.

Szczegóły - Biostar Środek czyszczący koncentrat do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

Składniki - Biostar Środek czyszczący koncentrat do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, naturalna kompozycja zapachowa (Linalool, Limonene). Ponadto zawiera: Aqua, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Bacillus spp., Alcohol, Isopropyl Alcohol, Methyl Ethyl Ketone, Denatonium Benzoate.

Sposób przygotowania i przechowywania

Do czyszczenia dużych powierzchni, w przypadku normalnych zabrudzeń stosować preparat w formie rozcieńczonej: nakrętki (ok. 1 łyżki) na 5 L wody. W przypadku silniejszych zabrudzeń stosować preparat w formie skoncentrowanej, po usunięciu zanieczyszczenia powierzchnię spłukać wodą. Przechowywać w temperaturze 5-30°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W celu zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne przestrzegaj rekomendowanego dozowania. Formuła koncentratu oparta jest w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego, jest bezpieczna dla środowiska. Koncentrat nie zawiera fosforanów, fosfonianów oraz barwników. Produkt ulega całkowitej biodegradacji. Testowany dermatologicznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

To się opłaca! Zestawy do domu >>