Biostar Środek czyszczący koncentrat do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

Koncentrat z naturalnym ekstraktem z lawendy to wysoko skoncentrowany naturalny środek czyszczący przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu. Formuła koncentratu oparta jest w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego, jest bezpieczna dla środowiska. Nie zawiera szkodliwych...

21.99 zł

-15%

25.99 zł

Cena za L : 27.49zł

Dodaj do schowka

Opis

Koncentrat z naturalnym ekstraktem z lawendy to wysoko skoncentrowany naturalny środek czyszczący przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych w całym domu. Formuła koncentratu oparta jest w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego, jest bezpieczna dla środowiska. Nie zawiera szkodliwych substancji :fosforanów, fosfonianów, barwników.

Składniki - Biostar Środek czyszczący koncentrat do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, naturalna kompozycja zapachowa (Linalool, Limonene). Ponadto zawiera: Aqua, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Bacillus spp., Alcohol, Isopropyl Alcohol, Methyl Ethyl Ketone, Denatonium Benzoate.

Sposób przygotowania i przechowywania

Do czyszczenia dużych powierzchni, w przypadku normalnych zabrudzeń stosować preparat w formie rozcieńczonej: nakrętki (ok. 1 łyżki) na 5 L wody. W przypadku silniejszych zabrudzeń stosować preparat w formie skoncentrowanej, po usunięciu zanieczyszczenia powierzchnię spłukać wodą. Przechowywać w temperaturze 5-30°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W celu zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne przestrzegaj rekomendowanego dozowania. Formuła koncentratu oparta jest w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego, jest bezpieczna dla środowiska. Koncentrat nie zawiera fosforanów, fosfonianów oraz barwników. Produkt ulega całkowitej biodegradacji. Testowany dermatologicznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biostar Środek czyszczący koncentrat do wszystkich powierzchni zmywalnych 800 ml

  • Producent: Biostar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498026689
  • EAN: 5900498026689
  • Wymiary: 28 x 10 x 6 cm