Biostar Żel do czyszczenia WC 750 ml

Ekologiczny żel z naturalnym ekstraktem z lawendy do mycia toalet i innych powierzchni sanitarnych, skutecznie czyści, usuwa osady i kamień z toalet, ceramicznych i metalowych umywalek, wanien, brodzików, glazury, terakoty oraz armatury metalowej. Pozostawia czyste, lśniące powierzchnie i...

12.99 zł

-13%

14.99 zł

Cena za L : 17.32zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny żel z naturalnym ekstraktem z lawendy do mycia toalet i innych powierzchni sanitarnych, skutecznie czyści, usuwa osady i kamień z toalet, ceramicznych i metalowych umywalek, wanien, brodzików, glazury, terakoty oraz armatury metalowej. Pozostawia czyste, lśniące powierzchnie i przyjemny, naturalny zapach lawendy. Formuła żelu oparta jest na surowcach pochodzenia roślinnego. Skuteczność czyszczenia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze.

Składniki - Biostar Żel do czyszczenia WC 750 ml

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, Citric Acid, Lactic Acid, kompozycja zapachowa, naturalny ekstrakt z lawendy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nanieść żel bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię. Pozostawić na 10 minut, następnie przeczyścić szczotką. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć. Nie stosować do powierzchni uszkodzonych oraz wrażliwych na działanie kwasów np. aluminium, marmur. Właściwe dawkowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko. Nie mieszać z innymi produktami.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zawiera: kwas mlekowy, Caprylyl/Capryl Glucoside.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biostar Żel do czyszczenia WC 750 ml

  • Producent: Biostar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498026429
  • EAN: 5900498026429
  • Wymiary: 27 x 10 x 6 cm