Biotrem Nóż z otrąb pszennych i PLA 100% biodegradowalny 10 szt.

Biotrem jest polską firmą tworzącą naczynia i opakowania z surowców organicznych. Opatentowana technologia umożliwia wytwarzanie biodegradowalnych naczyń jednorazowego użytku z surowców organicznych – takich jak otręby pszenne i kukurydziane – pochodzących ze zrównoważonych i odnawialnych źródeł....

3.99 zł

-6%

4.26 zł

Cena za szt. : 0.4zł

Dodaj do schowka

Opis

Biotrem jest polską firmą tworzącą naczynia i opakowania z surowców organicznych. Opatentowana technologia umożliwia wytwarzanie biodegradowalnych naczyń jednorazowego użytku z surowców organicznych – takich jak otręby pszenne i kukurydziane – pochodzących ze zrównoważonych i odnawialnych źródeł. Podlegają pełnej biodegradacji w zaledwie 30 dni. Produkty Biotrem są doskonałą alternatywą dla większości jednorazowych naczyń z plastiku lub papieru. Noże są wykonane z mieszanki biotworzywa PLA oraz otrąb.

Sposób przygotowania i przechowywania

Należy przechowywać w pomieszczeniach zadaszonych i suchych, tak aby nie dopuścić do zamoknięcia, zawilgocenia i bezpośredniego działania promieni słonecznych oraz czynników atmosferycznych. Zalecana temperatura przechowywania do 25°C. Dopuszczalna wilgotność do 75%.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przeznaczone do krótkotrwałego kontaktu z żywnością, zimną lub ciepłą, o temperaturze do 40°C. Unikać kontaktu z pokarmami ciekłymi dłuższego niż 30 minut. Nie stosować w piekarnikach lub kuchenkach mikrofalowych. Nie myć.

Dane producenta/dystrybutora

Biotrem Sp. z o.o., Al. J. Ch. Szucha 16/52, 00-582 Warszawa, Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biotrem Nóż z otrąb pszennych i PLA 100% biodegradowalny 10 szt.

  • Producent: Biotrem
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905279376373
  • EAN: 5905279376373