Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy

Podręcznik Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy może być wykorzystywany przez uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia. Treści zamieszczone w podręczniku pomagają w zdobyciu wiadomości i umiejętności niezbędnych do aktywnego działania i odnoszenia sukcesów, nie...
18,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,90 zł

Opis

Podręcznik Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy może być wykorzystywany przez uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia.

Treści zamieszczone w podręczniku pomagają w zdobyciu wiadomości i umiejętności niezbędnych do aktywnego działania i odnoszenia sukcesów, nie tylko w pracy zawodowej i w biznesie, ale również w życiu społecznym, rodzinnym i prywatnym.

Wydany przez nas podręcznik obfituje w liczne przykłady, porady praktyczne, wypowiedzi managerów, które pozwolą uczniom zastosować zdobytą wiedzę w realnym świecie biznesu.

W podręczniku w interesujący dla uczniów sposób przedstawione są wszystkie zagadnienia wymagane przez podstawę programową przedmiotu biznes i zarządzanie w zakresie podstawowym.

Podręcznik został zgłoszony w MEiN w celu wpisania go do wykazu podręczników. Do czasu uzyskania wpisu zgodnie z Ustawą o systemie oświaty może być wykorzystywany jako materiał edukacyjny.

Szczegóły - Biznes i zarządzanie. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>