Blaze i Megamaszyny Zaczynamy wyścig! Tom 2 Outlet

Crusher uważa się za najszybszą megamaszynę w Zderzakowie. Niestety, nie udało mu się tego potwierdzić w żadnych wyścigach. Jednak on się nie poddaje o próbuje wygrać kolejne konkurencje- zwykle oszukując. Sprawdź, co wymyślił tym razem - wyjmij ciężarówkę z opakowania i ruszaj na spotkanie z...
10,65 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,31 zł

Opis

Crusher uważa się za najszybszą megamaszynę w Zderzakowie. Niestety, nie udało mu się tego potwierdzić w żadnych wyścigach. Jednak on się nie poddaje o próbuje wygrać kolejne konkurencje- zwykle oszukując. Sprawdź, co wymyślił tym razem - wyjmij ciężarówkę z opakowania i ruszaj na spotkanie z zadaniami na kolejnych stronach książki.

Tytuł "Blaze i Megamaszyny Zaczynamy wyścig! Tom 2" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Blaze i Megamaszyny Zaczynamy wyścig! Tom 2" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Jest to krótka książka - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Blaze i Megamaszyny Zaczynamy wyścig! Tom 2" opublikowało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.