Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej

Podręcznik nr AZ-32-01/13-KI-4/14 do nauki religii rzymskokatolickiej dla klasy VIII szkoły podstawowej zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/13 z dnia 9 IV 2013 r. Ukazuje młodemu człowiekowi korzyści płynące z życia wartościami chrześcijańskimi. Pogłębia i poszerza o nowe wymiary tematykę...
15,55 * 22,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Podręcznik nr AZ-32-01/13-KI-4/14 do nauki religii rzymskokatolickiej dla klasy VIII szkoły podstawowej zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/13 z dnia 9 IV 2013 r.

Ukazuje młodemu człowiekowi korzyści płynące z życia wartościami chrześcijańskimi. Pogłębia i poszerza o nowe wymiary tematykę podjętą w klasie VII szkoły podstawowej.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej"?
ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Jedność.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
AZ-32-01/13-KI-4/14 to nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauczania.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi.
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Do której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest religia.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
208 to długość książki Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>