BOB Mega koparka - zestaw 2w1 Outlet

  • 88796161647733
Dla tej Koparki żadne wyzwanie nie jest straszne! Uwielbiana przez wszystkich Koparka jest teraz ogromnym, mówiącym pojazdem, który łatwo zamienia się w zestaw do zabawy o tematyce budowlanej! Mali budowniczowie mogą pomóc Koparce zamienić się w zestaw do zabawy, a następnie umieścić na górze...

242.38 zł

-26%

327.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dla tej Koparki żadne wyzwanie nie jest straszne! Uwielbiana przez wszystkich Koparka jest teraz ogromnym, mówiącym pojazdem, który łatwo zamienia się w zestaw do zabawy o tematyce budowlanej! Mali budowniczowie mogą pomóc Koparce zamienić się w zestaw do zabawy, a następnie umieścić na górze figurkę Boba Budowniczego, aby nadzorował pracę. Jeśli Bob potrzebuje pomocy na placu budowy, może umieścić w Koparce aż do 12 pojazdów Boba Budowniczego (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności)! Chowany dźwig podnosi pojazdy i upuszcza je w dowolnym miejscu. Dzieci mogą zdjąć tylny zderzak Koparki powstanie w ten sposób platforma, na której pojazdy czekają, aż zabierze je dźwig. Spychacz zjeżdża po rampie na plac budowy i wyjeżdża przez bramę! Pojazdy można również przechowywać w garażu. Dzieciaki mogą obniżyć rampę, aby umieścić pojazdy w garażu i łatwo je wyprowadzać i wyładowywać. Zabawka mówi w języku polskim.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - BOB Mega koparka - zestaw 2w1

  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 88796161647733