BOB Pojazd pociągnij i jedź. Lofty Fisher Price

Bob Budowniczy ma do wykonania bardzo ważne zadanie i potrzebuje pomocy swojego ruchomego Dźwigu. Dźwig „Pociągnij i jedź” od Fisher-Price to bardzo pracowita maszyna budowlana, zawsze chętna do pomocy przy pracy. Pociągnij Dźwig do tyłu, puść i zobacz, jak popędzi na plac budowy.

36.96 zł

-15%

43.48 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pociągnij do tyłu tę fantastyczną maszynę Boba Budowniczego, puść i patrz, jak jedzie!

Bob Budowniczy ma do wykonania bardzo ważne zadanie i potrzebuje pomocy swojego ruchomego Dźwigu. Dźwig „Pociągnij i jedź” od Fisher-Price to bardzo pracowita maszyna budowlana, zawsze chętna do pomocy przy pracy. Pociągnij Dźwig do tyłu, puść i zobacz, jak popędzi na plac budowy. Pojazd „Pociągnij i jedź” z ruchomym dźwigiem chętnie pomoże Bobowi Budowniczemu przy każdym zadaniu – tym małym i tym dużym! Damy radę? Tak, damy radę! – z pomocą Dźwigu i innych maszyn „Pociągnij i jedź”! Zbierz je wszystkie! (Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.)

Cechy
• Pojazd „Pociągnij i jedź” z serii Bob Budowniczy
• Pociągnij Dźwig do tyłu, puść i patrz, jak jedzie
• Ruchome ramię dźwigowe
• Zbierz wszystkie maszyny „Pociągnij i jedź” Boba Budowniczego. Stwórz wymarzoną drużynę maszyn budowlanych (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

Dla dzieci w wieku od 3 lat

Szczegóły - BOB Pojazd pociągnij i jedź. Lofty Fisher Price

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt