Bocian Kleofas - kolorowanka

Kolorowanka oraz książeczka z krótkim opowiadaniem dla najmłodszych.Poznaj historię Bociana Kleofasa, koloruj piękne ilustracje i ćwicz czytanie.Ta książeczka spodoba się wszystkim dzieciom. Urody dodają wyraźne ilustracje, które dziecko może próbować odwzorować, a pomogą mu w tym naklejki, które...
9,45 * 9,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,30 zł

Opis

Kolorowanka oraz książeczka z krótkim opowiadaniem dla najmłodszych.
Poznaj historię Bociana Kleofasa, koloruj piękne ilustracje i ćwicz czytanie.
Ta książeczka spodoba się wszystkim dzieciom. Urody dodają wyraźne ilustracje, które dziecko może próbować odwzorować, a pomogą mu w tym naklejki, które można wklejać w dolne rogi książki.

Za treścią tytułu "Bocian Kleofas - kolorowanka" stoi Dorota Kozioł.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Bocian Kleofas - kolorowanka". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka.

"Bocian Kleofas - kolorowanka" opublikowało Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.