NOWOŚĆ Body & Face Cooling Mist mgiełka chłodząca

Body & Face Cooling Mist mgiełka chłodząca

Mgiełka szybko chłodzi i odświeża w każdych upalnych warunkach.Błyskawicznie stymuluje i ożywia skórę. Używaj regularnie tak często, jak to konieczne. Idealna do stosowania w upalne dni, wilgotne noce, podczas opalania, podczas i po uprawianiu sportu. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, bez...

12.88 zł

Cena za szt. : 0.64zł

Dodaj do schowka

Opis

Mgiełka szybko chłodzi i odświeża w każdych upalnych warunkach.Błyskawicznie stymuluje i ożywia skórę. Używaj regularnie tak często, jak to konieczne. Idealna do stosowania w upalne dni, wilgotne noce, podczas opalania, podczas i po uprawianiu sportu. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, bez konserwantów.


UWAGI: Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Pojemnik pod ciśnieniem: Może wybuchnąć po podgrzaniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur przekraczających 50oC. Nie przekłuwać ani nie palić nawet po zużyciu. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić w czasie rozpylania. Używaj tylko zgodnie z zaleceniami. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub innym źródłem zapłonu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego.

SPOSÓB UŻYCIA: Trzymaj mgiełkę pionowo i rozpylaj 30 cm od twarzy lub ciała. Podczas rozpylania na twarz lub w jej pobliżu oczy powinny być zamknięte. Po rozpyleniu odczekaj kilka chwil a następnie delikatnie osusz.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Body & Face Cooling Mist mgiełka chłodząca

  • Producent: Beauty Formulas
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251003827
  • EAN: 5012251003827