Bomb Cosmetics Golden Sands Handmade Soap mydło glicerynowe 100 g

Rozgość się na swojej własnej, bezludnej wyspie, pozwalając by promienie słońca całowały Twoją skórę, a olejki z Eukaliptusa i Bergamotki odświeżały ducha. ZAPACH: tropikalny ocean NATURALNE OLEJKI: Eukaliptus, Bergamotka WŁAŚCIWOŚCI: odświeża, ożywia O MYDEŁKACH Ręcznie wytwarzane mydełka...

12.65 zł

-5%

13.31 zł

Cena za kg : 126.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Rozgość się na swojej własnej, bezludnej wyspie, pozwalając by promienie słońca całowały Twoją skórę, a olejki z Eukaliptusa i Bergamotki odświeżały ducha.

ZAPACH: tropikalny ocean
NATURALNE OLEJKI: Eukaliptus, Bergamotka
WŁAŚCIWOŚCI: odświeża, ożywia

O MYDEŁKACH
Ręcznie wytwarzane mydełka zawierają naturalną, nawilżającą glicerynę i czyste olejki eteryczne, specjalnie dobrane ze względu na swoje aromaterapeutyczne właściwości. Gliceryna zatrzymuje wodę w skórze, dzięki czemu mydełko nie tylko świetnie myje, ale i doskonale nawilża. Mydełka są bardzo delikatne, mają neutralne pH o wartości ok. 7 oraz zawierają mieszankę czystych olejków, dobranych do pielęgnacji konkretnego rodzaju skóry czy części ciała lub po prostu po to, by poprawić samopoczucie i wzmocnić pozytywne emocje. Poza tym, że są bardzo praktyczne, mydełka te są także wyjątkowo piękne i cudownie pachnące - więc ozdobią i napełnią Twoją łazienkę zapachem nawet wtedy, gdy ich nie używasz.

JAK UŻYWAĆ?
Mydełka glicerynowego możesz używać zupełnie tak, jak każdego innego, ale te kosteczki są zdecydowanie delikatniejsze niż te, które spotkasz w tradycyjnej drogerii! Rozcieraj mydełko w wilgotnych dłoniach lub na ulubionej gąbce, aż uzyskasz delikatną pianę, którą należy umyć skórę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bomb Cosmetics Golden Sands Handmade Soap mydło glicerynowe 100 g

  • Producent: Bomb Cosmetics
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5037028268551
  • EAN: 5037028268551