Bombilla Black - Napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku pitahaya 330 ml

Napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku pitahaya

5.99 zł

Cena za L : 18.15zł

Dodaj do schowka

Opis

Chyba każdy słyszał o zdrowotnych właściwościach Yerba Mate. Jej sposób przygotowania może być jednak dla niektórych kłopotliwy, rozwiązaniem jest Bombilla Black - napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku pitahaya, który przenosi słynny trunek w wygodną, lifestylową wersje, zachowując jej zdrowotne i pobudzające właściwości.
 
Bombilla black sprawdza się idealnie jako orzeźwiający napój oraz sposób na przedłużenie aktywności dla osób pracujących fizycznie bądź umysłowo. Najwięcej walorów smakowych wyczujemy, serwując napój schłodzony w lodówce lub podając z kostkami lodu. Produkt może z powodzeniem występować w naszej diecie jako zdrowszy i bardziej efektywny zamiennik dla słodzonych gazowanych napojów.
 
Bombilla to lekko gazowany, rześki i całkowicie naturalny napój słodzony owocami. W tym wypadku wyraźnie wyczuwalne są aromaty owocu Pitaja (pitahaya), to egzotyczny owoc niektórych gatunków kaktusa. Napój nie zawiera w sobie cukrów krystalicznych ani innych sztucznych substancji słodzących. 
 
Producentem napoju jest warszawska firma drink2me, której nazwa pochodzi od ostatnich słów Picassa, który na łożu śmierci miał powiedzieć: “Drink to me, drink to my health, you know I can't drink any more."
 
Pojemność 330 ml.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bombilla Black - Napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku pitahaya 330 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902596118051