Bombilla Yellow - Napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku mirabelki 330 ml

Napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku mirabelki

5.99 zł

Cena za L : 18.15zł

Dodaj do schowka

Opis

Bombilla Yellow to pierwszy polski napój z dodatkiem yerba mate. Lekko gazowany idealnie orzeźwia w upalne dni.

W składzie napoju znajduje się yerba mate, czyli napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Lista jego właściwości leczniczych i prozdrowotnych jest bardzo długa. Dodatkowo w składzie znajduje się kofeina, która nie tylko świetnie pobudza, ale również posiada właściwości antyoksydacyjne. Bazą napoju jest naturalna woda źródlana.

Napój w swoim składzie nie posiada żadnych konserwantów, barwników, polepszaczy smaku oraz cukru. Jego słodycz pochodzi tylko i wyłącznie z owoców. Jest to świetna alternatywa dla słodzonych i naszpikowanych chemią sklepowych napoi. Najlepiej pić schłodzony. Dobrze się komponuje jako napój do posiłków.

Bombilla Yellow zawiera 20 mg kofeiny na każde 100 ml napoju, więc produkt nie jest zalecany dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z nadciśnieniem.

Napój znajduje się w szklanej butelce o pojemności 330 ml. Po otwarciu należy przechowywać go do 48 godzin w lodówce. Zamkniętą butelkę należy trzymać w suchym i zacienionym miejscu. Jest to produkt naturalny, więc osad, który się wytrąca jest całkowicie normalny i pochodzi z owoców - nie świadczy o wadzie produktu.

Szczegóły - Bombilla Yellow - Napój lekko gazowany z dodatkiem yerba mate o smaku mirabelki 330 ml

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt