Bombille Bombilla bez pierścienia Cuchara

Bombilla - słomka zakończona sitkiem (dł. 16,5 cm), tradycyjny przyrząd przeznaczony do filtrowania naparu. Korzystając z tej "słomki" drobne listki i pył znajdujące się w naparze zostają od niego oddzielone, co znacznie poprawia komfort spożywania napoju, ponieważ nie ma ryzyka, że któryś z nich...

9.99 zł

-50%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bombilla - słomka zakończona sitkiem (dł. 16,5 cm), tradycyjny przyrząd przeznaczony do filtrowania naparu. Korzystając z tej "słomki" drobne listki i pył znajdujące się w naparze zostają od niego oddzielone, co znacznie poprawia komfort spożywania napoju, ponieważ nie ma ryzyka, że któryś z nich przedostanie się do ust.

Bombilla Cuchara 16,5 cm, którą proponujemy jest lekko profilowana, a jej filtr ma kształt małej łyżeczki. Jest wykonana z metalu nierdzewnego i będzie służyć przez długi czas ponieważ użyto do jej produkcji najlepszych materiałów. Dzięki niej będziesz w stanie spożywać swoją yerba mate od razu po zaparzeniu, ponieważ jej długość zapewnia odpowiednie schłodzenie napoju. Jest to produkt, który koniecznie powinien znaleźć się w Twojej kolekcji, jeżeli pragniesz cieszyć się smakiem tradycyjnie przygotowanej yerba mate.

Szczegóły - Bombille Bombilla bez pierścienia Cuchara

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt