NOWOŚĆ Bonacure R-Two Restoring Essence esencja reaktywująca do włosów

Bonacure R-Two Restoring Essence esencja reaktywująca do włosów

Esencja reaktywująca, która przygotowuje, odbudowuje i wzmacnia włosy przed zabiegami rozjaśniania i koloryzacji, a także podczas zabiegów pielęgnacyjnych - w połączeniu z maską rekonstruującą lub fluidem regenerującym. Zapobiega łamaniu się włosów i poprawia ich wytrzymałość, nie wpływając na...
75,05
Cena za L : 187.63zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 68,41 zł

Opis

Esencja reaktywująca, która przygotowuje, odbudowuje i wzmacnia włosy przed zabiegami rozjaśniania i koloryzacji, a także podczas zabiegów pielęgnacyjnych - w połączeniu z maską rekonstruującą lub fluidem regenerującym. Zapobiega łamaniu się włosów i poprawia ich wytrzymałość, nie wpływając na efekt koloryzacji. Nie zawiera silikonów i sztucznych barwników. Produkt wegański.

Kluczowe korzyści:
• Błyskawicznie przygotowuje włókna włosów do zabiegów rozjaśniania i koloryzacji
• Wzmacnia i zapobiega łamaniu się włosów
• Nie wpływa negatywnie na efekty koloryzacji
• Nie zawiera silikonów i sztucznych barwników

Technologia
Technologia Double Bonding to sekret przełomowych rezultatów R-TWO. Transformacyjna Technologia Double Bonding aktywnie naprawia zerwane wiązania, tworząc jednocześnie nowe wiązania we włóknie włosa. Wzmacnia wewnętrzną matrycę włókna włosa i alfa-spiralną strukturę włókna włosa, zwiększając potencjał regeneracji włókna po odkształceniu. Każde pojedyncze włókno stanie się mocniejsze i bardziej odporne na powtarzające się uszkodzenia w przyszłości – przy doskonałej wytrzymałości i zwiększonej żywotności.

Szczegóły - Bonacure R-Two Restoring Essence esencja reaktywująca do włosów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>