Boogie - Psi rozrabiaka Kundelek Outlet

  • 859558222952633
Pluszowy BOOGIE zostanie najlepszym przyjacielem maluszka od pierwszej chwili! Kundelek jest naprawdę uroczy, a jego spojrzenie sprawia, że ma się ochotę nieustannie go tulić i głaskać. Ma jasno - brązową sierść, długie uszka i ciemniejszy ogonek zakończony białym futerkiem. Na szyi na stałe ma...

115.41 zł

-30%

164.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pluszowy BOOGIE zostanie najlepszym przyjacielem maluszka od pierwszej chwili! Kundelek jest naprawdę uroczy, a jego spojrzenie sprawia, że ma się ochotę nieustannie go tulić i głaskać. Ma jasno - brązową sierść, długie uszka i ciemniejszy ogonek zakończony białym futerkiem. Na szyi na stałe ma zamocowaną niebieską obrożę z dzwoneczkiem, dzięki czemu zawsze słychać BOOGIE kiedy się porusza. Można go przytulać i bawić się z nim w najróżniejsze gry. Ale BOOGIE to więcej niż pluszowa maskotka do przytulania i zabawy! Dzięki specjalnej konstrukcji łapek może wychodzić na spacery, również na zewnątrz. Nóżki pieska są wyposażone w specjalne sprężynki oraz plastikowe zakończenia z gumowymi wypustkami, które umożliwiają mu poruszanie się. Pod obrożą ma na stałe przypiętą czerwoną smycz. Wystarczy wziąć ją do ręki i pociągnąć psiaka za sobą, a czworonożny przyjaciel wcale się nie przewróci, ale będzie podążał zaraz za swoim małym panem. Można również spróbować pobiec z BOOGIEM, a on wykona kilka fajnych sztuczek. Wszystko to bez użycia baterii!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Boogie - Psi rozrabiaka Kundelek

  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 859558222952633