Bored? Games! Ang. gry plan. dla... (książka)

  • 9788364211768
  • 1 dzień + czas dostawy
Bored? Games! to aż 40 ilustrowanych gier dla uczących się języka angielskiego. Pomogą Ci one nie tylko w podszlifowaniu języka angielskiego, ale też zapewnią doskonałą rozrywkę Tobie i Twoim uczniom lub znajomym.Jesteś już zmęczony tradycyjnymi metodami nauki i chciałbyś, żeby angielskie...

96.90 zł

-3%

99.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bored? Games! to aż 40 ilustrowanych gier dla uczących się języka angielskiego. Pomogą Ci one nie tylko w podszlifowaniu języka angielskiego, ale też zapewnią doskonałą rozrywkę Tobie i Twoim uczniom lub znajomym.
Jesteś już zmęczony tradycyjnymi metodami nauki i chciałbyś, żeby angielskie konstrukcje same wchodziły Ci do głowy? A może musisz okiełznać dużą (lub nieco mniejszą) grupę niesfornych uczniów i brakuje Ci już pomysłów na nowe zabawy? Jeśli masz zaszczyt być przedstawicielem którejś z tych frakcji, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na krótkie letnie i długie zimowe wieczory!
Bored? Games! zawiera aż 40 ilustrowanych gier. Dzięki szyciu i oprawie w broszurę szwajcarską, książka rozkłada się na płasko. Pozwala to na wykorzystanie stron jako gry planszowe.
Razem z naszymi grami:
udoskonalisz znajomość angielskich konstrukcji gramatycznych na poziomie B1-C1,
przełamiesz barierę językową, dyskutując ze znajomymi na wybrane tematy,
udowodnisz swoim podopiecznym, że nauka może być przyjemna,
stworzysz własne gry, wykorzystując dołączone do książki puste plansze.
Wszystkie gry oraz instrukcje zawarte w książce napisane są w języku angielskim. Format zbliżony do A4. Do gry będą potrzebne Ci pionki, kostki lub moneta.
OSTRZEŻENIE: uczciwie uprzedzamy, że już samo otwarcie książki z planszówkami może prowadzić do silnego uzależnienia, a próba jej zamknięcia przed rozegraniem kolejnej partyjki może zakończyć się niepowodzeniem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bored? Games! Ang. gry plan. dla... (książka)