Bounty Himalaya Mydło Tea Tree Neem - Drzewo Herbaciane & Miodla Indyjska

MYDŁO TEA TREE NEEM - DRZEWO HERBACIANE & MIODLA INDYJSKA   Mydło himalajskie wolne od tłuszczy zwierzęcych przeciwstarzeniowe, nawilżające & rewitalizujące Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego. Skład: olejek kokosowy, olejek rycynowy, olejek z drzewa Chiuri, olejek sezamowy, olejek...

26.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

MYDŁO TEA TREE NEEM - DRZEWO HERBACIANE & MIODLA INDYJSKA

 

Mydło himalajskie wolne od tłuszczy zwierzęcych

przeciwstarzeniowe, nawilżające & rewitalizujące

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego.

Skład: olejek kokosowy, olejek rycynowy, olejek z drzewa Chiuri, olejek sezamowy, olejek słonecznikowy, olejek z trawy cytrynowej, olejek z miodły indyjskiej, soapnut (orzechy piorące Sapindus), olejek z drzewa herbacianego, sól krystaliczna, olejek z eukaliptusa.

Opis: Mydło Tea Tree Neem - Drzewo Herbaciane & Miodla Indyjska jest wyrabiane ręcznie w Nepalu. Produkt jest pakowany w ręcznie robiony i drukowany papier lokta. Nasze mydła Drzewo Herbaciane & Miodla Indyjska są przygotowywane wg tradycyjnej nepalskiej metody wyrobu mydła. Obok olejków z drzewa herbacianego oraz miodly indyjskiej zawierają najwyższej jakości biodegradowalne składniki, które w himalajskiej tradycji są używane w celu pielęgnacji włosów i skóry od wielu pokoleń.

Zawarty w mydle Tea Tree Neem olejek z drzewa herbacianego jest dobrze znany ze swoich magicznych i wspomagających organizm właściwości. Mydło jest idealne na różne choroby skóry. Usuwa brud, zarazki i skazy na skórze. Z uwagi na rękodzielniczy charakter produktu, mydła Drzewo Herbaciane & Miodla Indyjska mają chropowatą teksturę.

Produkt nie zawiera:

  • tłuszczu zwierzęcego,
  • SLS i SLES (tj. laurylosiarczanu sodu i etoksylowanego laurylosiarczanu sodu) & szkodliwych detergentów.

Produktu nie testowano na zwierzętach.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bounty Himalaya Mydło Tea Tree Neem - Drzewo Herbaciane & Miodla Indyjska

  • Producent: Bounty Himalaya
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NEPALSHOP_MH014
  • EAN: 1100000029649