Bratni Zew Torba na zakupy - Róże

Torba - typu shopper - z tyłem i bokami w kolorze ciemnego granatu zadrukowana oryginalną, niepowtarzalną grafiką w pięknych barwach, przedstawiającą fragment polichromii autorstwa Stanisława Wyspiańskiego, znajdującej się w bazylice Franciszkanów w Krakowie.Pojemna, wygodna, wytrzymała i bardzo...

64.89 zł

Dodaj do schowka

Opis

Torba - typu shopper - z tyłem i bokami w kolorze ciemnego granatu zadrukowana oryginalną, niepowtarzalną grafiką w pięknych barwach, przedstawiającą fragment polichromii autorstwa Stanisława Wyspiańskiego, znajdującej się w bazylice Franciszkanów w Krakowie.
Pojemna, wygodna, wytrzymała i bardzo dobrej jakości torba - idealna na zakupy - będzie stanowić niepowtarzalny element garderoby i sprawi, że wyróżnisz się z tłumu.
Uszyta w polskiej pracowni, z grubej bawełnianej tkaniny wyprodukowanej w Polsce.
Torba zapakowana w eleganckie, ekologiczne pudełeczko, będzie idealnym pomysłem na prezent.

Tkanina: bawełna 100%, 300 g.
Ucha: 700x30 mm
Pranie: ręcznie, 30st.C
Prasowanie: temp. średnia, na lewej stronie

Autorem fresku, którego fragment został umieszczony na torbie, jest Stanisław Wyspiański (1869 -1907), polski malarz, dramaturg, poeta, grafik, architekt, artysta i wizjoner. W 1895 roku pracował nad polichromią kościoła franciszkańskiego, tworząc prawdziwe arcydzieło, którego główną inspiracją była teozoficzna koncepcja stworzenia świata (polichromia wraz z witrażami).
Ściany pokrył dekoracją w pastelowych kolorach, na którą złożyły się zwiewne i pełne poetyckiego uroku polskie kwiaty - lilie, maki, bratki, dziewanny, niezapominajki, mlecze, nasturcje, słoneczniki. Te różnorodne motywy Wyspiański zgrupował w pasach i rozgraniczył taśmami o rysunku geometrycznym. Tym samym podkreślił architekturę wnętrza kościoła.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bratni Zew Torba na zakupy - Róże

  • Producent: Bratni Zew
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907610230740
  • EAN: 5907610230740
  • Wymiary: 400x300x100 mm