BRB Cutie Reveal Lalka #3 HHG21 Mattel

Rozpakowywanie lalek Barbie® Cutie Reveal™ to świetna zabawa dzięki 10 niespodziankom, w tym lalce Barbie z punktami zgięcia! W opakowaniu znajdziesz mięciutkiego pieska i 4 torebki-niespodzianki. Zdejmij kostium pieska i odkryj lalkę Barbie® z długimi włosami oraz lśniącymi detalami. Otwórz...

126.57

-16%

149.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Rozpakowywanie lalek Barbie® Cutie Reveal™ to świetna zabawa dzięki 10 niespodziankom, w tym lalce Barbie z punktami zgięcia! W opakowaniu znajdziesz mięciutkiego pieska i 4 torebki-niespodzianki. Zdejmij kostium pieska i odkryj lalkę Barbie® z długimi włosami oraz lśniącymi detalami.

Otwórz torebki-niespodzianki, aby znaleźć błyszczące ubranko, akcesoria, gąbkę-grzebień i malutkiego pieska. Dzieci mogą przebierać lalkę Barbie® i dobierać akcesoria – góra kostiumu po odwróceniu staje się kurtką z niezwykle miękkiego polaru, a głowa kostiumu legowiskiem dla zwierzątka!

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Czas na transformację ze zmianą koloru. Na twarzy Barbie® pojawia się makijaż inspirowany zwierzątkiem, a jej uroczy piesek „otwiera i zamyka” oczy. Aby aktywować zmianę koloru, wystarczy użyć zimnej wody i gąbki-grzebienia. Użyj ciepłej wody, aby wrócić do pierwotnego wyglądu.

W serii Barbie® Cutie Reveal™ magicznym zachwytom nie ma końca!

W zestawie znajdziesz 1 lalkę w kostiumie zwierzątka i 10 niespodzianek.

Lalka nie stoi samodzielnie.

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - BRB Cutie Reveal Lalka #3 HHG21 Mattel

  • Producent: Mattel
  • Seria Barbie
  • Kod producenta: HHG21
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 194735071579
  • EAN: 0194735071579
  • Wymiary: 33 x 19.5 x 10 cm

Inni Klienci kupili również