Bref ProNature Żel do WC Mięta i eukaliptus 700 ml

Żel Bref Pro Nature to płynny środek myjący do muszli WC, którego formuła składa się w 90% z substancji aktywnych na bazie naturalnych składników dla dokładnego czyszczenia. Formuła ta zapobiega osadzaniu się kamienia oraz zawiera zapachy inspirowane naturą dla nadzwyczajnej świeżości. Butelka żelu...

7.99 zł

-20%

9.99 zł

Cena za L : 11.41zł

Dodaj do schowka

Opis

Żel Bref Pro Nature to płynny środek myjący do muszli WC, którego formuła składa się w 90% z substancji aktywnych na bazie naturalnych składników dla dokładnego czyszczenia. Formuła ta zapobiega osadzaniu się kamienia oraz zawiera zapachy inspirowane naturą dla nadzwyczajnej świeżości. Butelka żelu wyprodukowana w 50% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

Składniki - Bref ProNature Żel do WC Mięta i eukaliptus 700 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Zamknięcie utrudniające otwarcie przez dzieci: Aby otworzyć, naciśnij zakrętkę z obu stron w oznaczonych miejscach i odkręcaj w lewo. Aby zamknąć, delikatnie zakręcaj aż do usłyszenia kliknięcia. Instrukcja użycia: nanieś produkt bezpośrednio pod obrzeżem muszli, pozostaw na kilka minut, następnie spłucz. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń pozostaw produkt na 30 min, użyj szczotki do WC a następnie spłucz. Używaj tylko w muszli klozetowej. Przechowywać w suchych pomieszczeniach w temp. 5 -40°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W przypadku rozlania produktu na deskę sedesową, podłogę lub powierzchnie wrażliwe na kwasy natychmiast zmyć go wodą aby uniknąć odbarwień. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie mieszać z innymi środkami do czyszczenia, gdyż może to powodować powstawanie toksycznego gazu. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bref ProNature Żel do WC Mięta i eukaliptus 700 ml

  • Producent: Bref
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101389708
  • EAN: 9000101389708
  • Wymiary: 27 x 9 x 6.2 cm