BRIO 33797 Helikopter Straż Pożarna Ravensburger

O marce Brio: Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i...

53.33 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

O marce Brio:
Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.
Helikopter strażacki leci nad miastem, aby ugasić pożar! Podnieś szybkę i włóż pilota do maszyny. Zbiornik na wodę można łatwo przetransportować za pomocą złącza magnesowego.
Zabawka posiada certyfikat FSC, który gwarantuje, że pozyskując drewno do produkcji firma BRIO zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.
Zestaw zawiera:
- 1x helikopter
- 1x zbiornik na wodę
- 1x figurka pilota
Wymiary: długość: 19, szerokość: 12,5, wysokość: 9[cm].

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - BRIO 33797 Helikopter Straż Pożarna Ravensburger

  • Producent: Ravensburger
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7312350337976
  • EAN: 7312350337976
  • Wymiary: 188x123x90 mm