Brio Słoń w wagoniku Ravensburger

O marce Brio: Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i...

43.87 zł

Dodaj do schowka

Opis

O marce Brio:
Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.
Wprowadź słonia do wagonu i rozpocznij przygodę w świecie Brio. Wagon można połączyć z lokomotywą Brio i bezpiecznie przewieźć słonia przez równiny sawanny. Potężny, drewniany słoń ma plastikową głowę i wygodnie podróżuje w masywnym żółtym wagonie. Wagon posiada otwierany pomost załadunkowy. Ma również złącza magnetyczne na obu końcach, co umożliwia podłączanie i odłączanie do każdego zestawu Brio. Wyruszamy na spotkanie z przygodą!
Zestaw zawiera: 1x wagon, 1x figurka słonia
Wymiary opakowania: 15,3 x 13,3 x 4 cm
Wiek: 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Brio Słoń w wagoniku Ravensburger

  • Producent: Ravensburger
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7312350339697
  • EAN: 7312350339697
  • Wymiary: 153x132x43 mm