Brita Butelka z filtrem Active limonka 600 ml

Butelka z filtrem Active: Zawiera 1 filtr MicroDisc = 4 tygodnie filtrowania Pojemność: 0,6 L Kolor: limonkowy Butelka filtrująca BRITA Active – smaczna, czystsza woda gdziekolwiek jesteś Innowacyjny filtr BRITA MicroDisc z Technologią Pure-Taste: dysk zrobiony jest z węgla aktywnego wytwarzanego z...

37.99 zł

-5%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Butelka z filtrem Active firmy Brita o kolorze limonkowym i pojemności 600 ml stanowi środek do uzyskania świetnej - bo wygodnej, przyjaznej środowisku i znacznie tańszej - alternatywy dla klasycznej wody butelkowanej z półek sklepowych. Nadaje się dla każdego, kto chce spożywać wysokiej jakości wodę, niezależnie od tego, czy znajduje się w ruchu czy też nie. Dzięki technologii MicroDisc butelka sprawia, że woda jest smaczniejsza, pozbawiona zanieczyszczeń oraz świeższa.

Do głównych zalet produktu należą:

  • Poręczność - dzięki wygodnemu uchwytowi, regulowanemu ustnikowi oraz materiałowi wykonania, nigdy nie wyślizguje się z ręki i sprawdza się przy dużej aktywności fizycznej. Co więcej, można ją otwierać i zamykać jedną ręką.
  • Trwałość - butelka powstała na bazie wysokiej jakości tworzyw sztucznych (bez bisfenolu A), które zapewniają jej dużą wytrzymałość nawet przy pozornie bardzo groźnych upadkach.
  • Ekonomiczność - butelka na bieżąco filtruje wlewaną do niej wodę, również kranówkę. Nie trzeba więc wydawać pieniędzy na wodę dostępną w sklepach: zamiast tego wymieniamy wydajny filtr i cieszymy się generowanymi w ten sposób oszczędnościami.
  • Ekologiczność - zamiast kupować wodę butelkowaną i przyczyniać się do produkcji plastiku, butelka z filtrem Brita pozwala na picie wody z kranu, skutecznie przefiltrowanej i bezpiecznej.

Twórcą butelki jest niezawodna, wywodząca się z Niemiec firma Brita, ceniona na całym świecie ze względu na wysoką jakość swoich produktów, a także ich przyjazność dla zdrowia i środowiska. Produkt można bezpiecznie myć w zmywarkach.

Dane producenta/dystrybutora

BRITA Polska Sp. z o.o., Ołtarzew, ul. Domaniewska 6, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Poland

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Brita Butelka z filtrem Active limonka 600 ml

  • Producent: Brita
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4006387072612
  • EAN: 4006387072612
  • Wymiary: 26 x 8 x 8 cm