Bros Wkłady do pułapki na mole odzieżowe Duo 2 szt.

  • Bros
  • 5904517283220
Wkłady do Pułapki na mole odzieżowe DUO, przeznaczonej do monitorowania obecności moli odzieżowych w szafach, garderobach i szufladach. Pułapka przyciąga owady za pomocą dodanego do kleju feromonu. Dzięki zastosowaniu dwustronnego lepu w plastikowej obudowie, mole mają łatwiejszy dostęp do...
8,95 * 10,52 zł
Cena za szt. : 4.48zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,95 zł

Opis

Wkłady do Pułapki na mole odzieżowe DUO, przeznaczonej do monitorowania obecności moli odzieżowych w szafach, garderobach i szufladach. Pułapka przyciąga owady za pomocą dodanego do kleju feromonu. Dzięki zastosowaniu dwustronnego lepu w plastikowej obudowie, mole mają łatwiejszy dostęp do powierzchni klejącej, co istotnie wpływa na skuteczność jej działania. Odłowione owady są mniej widoczne i nie ma ryzyka przyklejenia się do lepu ubrań przechowywanych w szafach i szufladach.

Jest to produkt wielokrotnego użytku, który przy systematycznej wymianie klejowego wkładu, zapewnia ciągłe monitorowanie obecności moli odzieżowych w miejscach narażonych na ich występowanie.

Użycie pułapki pozwala na wczesne wykrycie obecności moli i ocenę ich liczebności co umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka owadobójczego. Jeden lep działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy.

Szczegóły - Bros Wkłady do pułapki na mole odzieżowe Duo 2 szt.

  • Producent: Bros
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517283220
  • EAN: 5904517283220
  • Wymiary: 19 x 9.8 x 0.2 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, w temp. od 5-30 oC, z dala od żywności, chronić od światła. Przed użyciem przeczytać instrukcję.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również