Bros Wkłady uzupełniające do Elektro na komary 20 szt.

  • Bros
  • 5904517105614
Marka Bros towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros Zielona Moc – Wkłady do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń i zapobiegania nadlatywaniu kolejnych z...

7.99 zł

-76%

32.80 zł

Cena za szt. : 0.4zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Marka Bros towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros Zielona Moc – Wkłady do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń i zapobiegania nadlatywaniu kolejnych z zewnątrz. Nasączone są ekstraktem pyretrum – naturalną substancją owadobójczą, otrzymywaną z kwiatów złocienia. Urządzenie działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle, chroni pomieszczenie już po 30 minutach od włączenia. Jeden wkład zabezpiecza pomieszczenie do 12 m2 (30 m3) przez ok. 8 h.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt używać przy otwartych oknach. Urządzenia podłączonego do prądu nie dotykać metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma, nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Po użyciu umyć ręce.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska.

Dane producenta/dystrybutora

BROS Sp. z o.o., sp. k., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bros Wkłady uzupełniające do Elektro na komary 20 szt.

  • Producent: Bros
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517105614
  • EAN: 5904517105614
  • Wymiary: 4 x 6.6 x 9.8 cm