Bros Żel na karaluchy 20 g

Środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów/karaluchów (karaczan prusak - Blattella germanica, karaczan wschodni - Blatta orientalis, karaczan brązowo-paskowany - Supella longipalpa). Działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki...
24,95 * 32,99 zł
Cena za kg : 1247.5zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł

Opis

Środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów/karaluchów (karaczan prusak - Blattella germanica, karaczan wschodni - Blatta orientalis, karaczan brązowo-paskowany - Supella longipalpa).

Działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. Zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia od zastosowania. Ma jasną, neutralną barwę, umożliwiając dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym.

Dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie.

Szczegóły - Bros Żel na karaluchy 20 g

  • Producent: Bros
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517269972
  • EAN: 5904517269972
  • Wymiary: 21 x 5.5 x 3.45 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, w temp. od 5-30 oC, z dala od żywności, chronić od światła. Przed użyciem przeczytać instrukcję. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również