Bros Zielona Moc Elektro + 10 wkładów na komary

  • Bros
  • 5904517105607
Marka Bros towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros Zielona Moc Elektro + wkłady na komary to elektrofumigator zwalczający komary znajdujące się wewnątrz pomieszczeń. Zapobiega tez nadlatywaniu innych z...

16.99 zł

-51%

34.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Marka Bros towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros Zielona Moc Elektro + wkłady na komary to elektrofumigator zwalczający komary znajdujące się wewnątrz pomieszczeń. Zapobiega tez nadlatywaniu innych z zewnątrz. Wymienne wkłady są nasączone ekstraktem pyretrum – naturalną substancją owadobójczą, otrzymywaną z kwiatów złocienia. Urządzenie działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle, chroni pomieszczenie już po 30 minutach od włączenia. Jeden wkład zabezpiecza pomieszczenie do 12 m2 (30 m3) przez ok. 8 h.

Sposób przygotowania i przechowywania

W przypadku zastosowania płynu: Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka 230 V tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej. Płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Pustą butelkę wymienić na nową. UWAGA! Nie podłączać urządzenia do prądu w pozycji odwróconej (butelka do góry dnem).

W przypadku zastosowania wkładów: Płytkę umieścić w szczelinie elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka 230 V. Substancja czynna odparowuje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Wkład odbarwia się wmiarę zużycia. Zużyty wkład wymienić na nowy po uprzednim wyjęciu urządzenia z kontaktu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Po użyciu elektrofumigatora umyć ręce. Elektrofumigator używać przy otwartych oknach lub pozabiegu dokładnie przewietrzyć. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałamipalnymi i wodą. Podczas działania nie dotykać elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma. Nie używać urządzenia w pomieszczeniu, w którym znajduje się nieopakowana żywność, przebywają dzieci poniżej 1. roku życia, kobiety w ciąży, osoby chore, alergicy. Nie używać na zewnątrz.

Niniejszy sprzęt może być użytkowany przez dzieci w wieku co najmniej 14 lat i przez osoby oobniżonych możliwościach fizycznych, umysłowych i osoby o braku doświadczenia i znajomości sprzętu, jeżeli zapewniony został nadzór lub instruktaż odnośnie do użytkowania sprzętu w bezpieczny sposób, tak aby związane z tym zagrożenia były zrozumiałe. Dzieci nie powinny bawić się sprzętem. Dzieci bez nadzorunie powinny wykonywać czyszczenia i konserwacji sprzętu.

Dane producenta/dystrybutora

BROS Sp. z o.o., sp. k., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bros Zielona Moc Elektro + 10 wkładów na komary

  • Producent: Bros
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517105607
  • EAN: 5904517105607
  • Wymiary: 11.4 x 6.6 x 9.9 cm