NOWOŚĆ Bros Zielona moc Płyn na mole spożywcze 500 ml

Bros Zielona moc Płyn na mole spożywcze 500 ml

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Płyn na mole spożywcze do stosowania w kuchniach, spiżarniach i magazynach oraz bezpośrednio w szafkach kuchennych skutecznie odstrasza dorosłe osobniki moli...

11.99 zł

-20%

14.97 zł

Cena za L : 23.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Płyn na mole spożywcze do stosowania w kuchniach, spiżarniach i magazynach oraz bezpośrednio w szafkach kuchennych skutecznie odstrasza dorosłe osobniki moli spożywczych, chroniąc tym samym produkty spożywcze, takie jak mąka czy makaron. Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera syntetycznych substancji owadobójczych, dzięki czemu może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie żywności. Działa zapobiegawczo zapewniając ochronę aż do 2 tygodni. Regularnie stosowany skutecznie eliminuje problem występowania moli spożywczych.

Składniki - Bros Zielona moc Płyn na mole spożywcze 500 ml

Składnik czynny: citriodiol,5%, geraniol, 4% składniki roślinne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Wyrzucić wszystkie produkty noszące ślady obecności moli/w celu ich wykrycia zastosować lep na mole/, opróżnione szafki umyć i dokładnie opryskać ich wnętrze (8 rozpyleń na półkę 4x6 cm) i pozostawić do wyschnięcia. Zabieg powtarzać co 2 tygodnie oraz po każdym myciu szafek.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Dane producenta/dystrybutora

BROS Sp. z o.o., sp. k., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bros Zielona moc Płyn na mole spożywcze 500 ml

  • Producent: Bros
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517105492
  • EAN: 5904517105492