Bryza Kapsułki do prania kolorowych tkanin 4w1

Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to kapsułki stworzone specjalnie do kolorowych ubrań, oferujące unikalne połączenie czterech korzyści. dogłębna czystość skuteczność w 30°C ochrona koloru ekstra świeżość
61,99 * 71,49 zł
Cena za szt. : 1.24zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,29 zł

Opis

Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to kapsułki stworzone specjalnie do kolorowych ubrań, oferujące unikalne połączenie czterech korzyści.

  • dogłębna czystość
  • skuteczność w 30°C
  • ochrona koloru
  • ekstra świeżość

Szczegóły - Bryza Kapsułki do prania kolorowych tkanin 4w1

  • Producent: Bryza
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908252001477
  • EAN: 5908252001477
  • Wymiary: 30 x 26 x 10 cm

Składniki - Bryza Kapsułki do prania kolorowych tkanin 4w1

15%-30%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5%-15%: mydło, <5%: fosfoniany, Bezisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin.

Sposób przygotowania i przechowywania

Do prania powyżej 5 kg: do średnio zabrudzonego prania i średnio twardej wody użyj 2 kapsułki. W przypadku silnych zabrudzeń i twardej wody użyj 3 kapsułki. Używać wyłącznie suchymi rękami.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>