Bryza Proszek do prania białych tkanin 4w1 White 6.8 kg

Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to proszek stworzony specjalnie do prania kolorowych ubrań, oferujący unikalne połączenie czterech korzyści. dogłębna czystość skuteczność w 30°C siła wybielania ekstra świeżość
71,49
Cena za kg : 10.47zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,99 zł

Opis

Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to proszek stworzony specjalnie do prania kolorowych ubrań, oferujący unikalne połączenie czterech korzyści.

  • dogłębna czystość
  • skuteczność w 30°C
  • siła wybielania
  • ekstra świeżość

Szczegóły - Bryza Proszek do prania białych tkanin 4w1 White 6.8 kg

  • Producent: Bryza
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908252001446
  • EAN: 5908252001446
  • Wymiary: 50 x 25 x 10 cm

Składniki - Bryza Proszek do prania białych tkanin 4w1 White 6.8 kg

5%-15%: zeolity, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany, rozjaśniacze optyczne, enzymy, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecane dozowanie na 4,5 kg suchej tkaniny. 93 ml = ±65 g W przypadku prania automatycznego odmierzoną ilość proszku należy wsypać do dozownika do prania głównego. W przypadku prania ręcznego należy dokładnie rozpuścić proszek w wodzie. Po praniu należy dokładnie wypłukać tkaninę oraz opłukać dłonie. Nie stosować do wełny i jedwabiu. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producentów odzieży.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Rozproszony może tworzyć wybuchowe mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>