Budapeszt i Balaton. Travelbook

Budapeszt jest z pewnością jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści ,przybywają tu dla monumentalnej architektury i ciekawych muzeó,w, ,dla uroku naddunajskich krajobrazó,w, dla kąpieli w gorących źró,dłach, ,będących pod wzgó,rzami Budy. Nawet...
11,97 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,70 zł

Opis

Budapeszt jest z pewnością jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści ,przybywają tu dla monumentalnej architektury i ciekawych muzeó,w, ,dla uroku naddunajskich krajobrazó,w, dla kąpieli w gorących źró,dłach, ,będących pod wzgó,rzami Budy. Nawet kró,tki pobyt w stolicy-zdroju to ,okazja skosztowania potraw powszechnie cenionej węgierskiej kuchni ,i delektowania się tokajem. A kiedy zechcemy odetchnąć od wielkomiejskiej ,atmosfery, warto pojechać nad pobliski Balaton.

Travelbook to Twó,j niezastąpiony towarzysz podró,ży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głó,wnymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajó,w. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionó,w i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podró,ży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybó,r dla ciekawych świata.Monika Chojnacka &ndash, kulturoznawca z pasją podró,żowania i odkrywania zawiłych dziejó,w Europy Środkowej i Wschodniej. Znajomość języka węgierskiego zawdzięcza dwuletnim żmudnym studiom w Balassi Bá,lint Inté,zet &ndash, Instytucie Języka i Kultury Węgierskiej w Budapeszcie. Stolicę Węgier zalicza do najpiękniejszych miast Europy i zawsze z przyjemnością do niej powraca. Jest autorką przewodnikó,w, reportaży i ,artykułó,w dotyczących Węgier oraz tłumaczką.

Szczegóły - Budapeszt i Balaton. Travelbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>