NOWOŚĆ Bufalo Balsam do skóry bezbarwny 500 ml

Bufalo Balsam do skóry bezbarwny 500 ml

Bufalo balsam do skóry to wyjątkowo skuteczny środek do pielęgnacji wszystkich rodzajów skór gładkich. Aplikacja za pomocą rozpylacza ułatwia nanoszenie balsamu na meble, torby, teczki oraz ubrania ze skóry. Wysokowartościowe składniki takie jak wosk pszczeli, odświeżają kolor i utrzymują...

18.99 zł

-17%

22.99 zł

Cena za L : 37.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Bufalo balsam do skóry to wyjątkowo skuteczny środek do pielęgnacji wszystkich rodzajów skór gładkich. Aplikacja za pomocą rozpylacza ułatwia nanoszenie balsamu na meble, torby, teczki oraz ubrania ze skóry. Wysokowartościowe składniki takie jak wosk pszczeli, odświeżają kolor i utrzymują elastyczność skóry. Odżywia wszystkie przedmioty ze skóry gładkiej, takie jak torby, meble, fotele samochodowe oraz obuwie. Mieszanka wysokiej jakości składników utrzymuje skórę gładką i miękką. Natychmiast przenika do skóry pozostawiając błyszczący połysk.

Składniki - Bufalo Balsam do skóry bezbarwny 500 ml

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dokładnie usuń kurz i brud. Sprawdzić, czy balsam jest odpowiedni dla danego materiału w niewidocznym miejscu. Rozpyl balsam na miękką ściereczkę, a następnie nanieś na skórę. Pozostaw do wyschnięcia w razie potrzeby wypoleruj. Uwaga: rozpylony balsam może pozostawić śliską warstwę na podłodze. Po zastosowaniu balsamu zaleca się stosowanie Búfalo Super Impregnator, w celu uzyskania maksymalnej ochrony przed brudem i wilgocią.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Trzymać z dala od produktów spożywczych.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH, ul. Londyńska 4/3 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bufalo Balsam do skóry bezbarwny 500 ml

  • Producent: Bufalo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4009175130686
  • EAN: 4009175130686
  • Wymiary: 27 x 9 x 4 cm