Była sobie Ziemia Outlet

Ziemia ma swoja wytrzymałość, którą ludzie eksploatują bez umiaru. A przecież od tego, co robimy dziś, zależy to, jak będzie wyglądało życie przyszłych pokoleń. Jak na naszą planetę i nasze zdrowie wpływa zanieczyszczenie środowiska? Co może się stać, jeśli dalej będziemy produkować tak dużo...

62.94 zł

-50%

125.88 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ziemia ma swoja wytrzymałość, którą ludzie eksploatują bez umiaru. A przecież od tego, co robimy dziś, zależy to, jak będzie wyglądało życie przyszłych pokoleń. Jak na naszą planetę i nasze zdrowie wpływa zanieczyszczenie środowiska? Co może się stać, jeśli dalej będziemy produkować tak dużo śmieci? Czy zasoby naturalne ziemi są niewyczerpane? Na wszystkie pytania odpowiada Mistrz w serii filmów dla dzieci "Była sobie Ziemia". Misją jest pokazanie dzieciom co w praktyce oznacza ekologia i zrównoważony rozwój.  

"Była sobie ziemia: Zbuduj ekologiczne miasto" to gra nie tylko dla małych ekologów. To bogato ilustrowana plansza i proste zasady gry. To budowanie ekologicznego miasta, zrównoważony rozwój, segregacja odpadów i troska o zdrowie mieszkańców. Do tego pojedynki, zdobywanie certyfikatów i transakcje handlowe. Ta gra to spora dawka wiedzy na temat ochrony środowiska i świetna zabawa dla całej rodziny.

W ciekawy i atrakcyjny dla dziecka sposób uczy odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy. Ciekawostki, zwroty akcji, humor. Wymagająca strategia. Magiczny detektor odpowiedzi i karty z pytaniami.

Gra od 7 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Była sobie Ziemia

  • Autorzy: Janusz Feliks, Piotr Żyłko
  • Producent: Hippocampus
  • Seria Gra planszowa Było sobie...
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590825981225033
  • EAN: 590825981225033
  • Wymiary: 26,3x26,3x8 cm