Bzik & Makówka.. Ucieczka z Tajemniczego Ogrodu

Tym razem Nilson miał dość. Jego ojciec znowu odwołał wspólne wakacje! Jedyne, co pozostało Nilsonowi, to zażądać nagrody pocieszenia w postaci odjechanego prezentu. Niestety, nic nie poszło zgodnie z planem. Za to wpakowaliśmy się w grube kłopoty i utknęliśmy sami daleko od domu. Jak daleko?...

17.52 zł

-20%

21.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Tym razem Nilson miał dość. Jego ojciec znowu odwołał wspólne wakacje! Jedyne, co pozostało Nilsonowi, to zażądać nagrody pocieszenia w postaci odjechanego prezentu. Niestety, nic nie poszło zgodnie z planem. Za to wpakowaliśmy się w grube kłopoty i utknęliśmy sami daleko od domu. Jak daleko? Jakieś 100 lat z kawałkiem...

Rafał Witek pisze, wymyśla i rymuje. Swoim książkom nadaje takie tytuły jak "Julka Kulka", "Fioletka i ja", "Dzieciaki kontra FOBIA", "Klub latających ciotek" czy "Zgniłobrody i Luneta Przeznaczenia". Jego wiersze i opowiadania można także znaleźć w publikacjach do edukacji wczesnoszkolnej i w "Świerszczyku". W wolnych chwilach przesiaduje na próbach grochowskiego chóru dziecięcego MILLE VOCI, dla którego czasami pisze teksty piosenek. Raz na jakiś czas jego książkom udaje się zdobyć nagrodę, wyróżnienie lub nominację.

Magda Wosik - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu.

Jest współautorką (wraz z mężem Piotrem Rychlem) antykolorowanki "O, ja cię! Smok w krawacie!", uzna-nej na Najlepszą Książkę dla Dzieci 2011 roku w konkursie "Przecinek i Kropka" a także kolejnej, powstałej w 2013 roku książki do bazgrolenia - "Agencja z o.o.". Zilustrowała "Czarownicę piętro niżej" Marcina Szczygielskiego, "Marysiu, jak myślisz?" Manueli Gretkowskiej, a także "Pana Tadeusza w obrazkach", będącego próbą ujęcia epopei w ko-miksowej formie.

Kilka lat temu (z wielką przyjemnością!) zrobiła ilustracje do zabawnych wierszyków Rafała Witka o zwierzętach. "Zmyślone historie" oraz seria "Bzik & Makówka" to jej kolejne inspirujące spotkania z tym autorem. Ma nadzieję, że to wciąż dopiero początek wspólnej przygody.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bzik & Makówka.. Ucieczka z Tajemniczego Ogrodu