NOWOŚĆ Cafe Mon Amour Kawa ziarnista ręcznie palona Indonezja Flores 250 g

Cafe Mon Amour Kawa ziarnista ręcznie palona Indonezja Flores 250 g

Kawa Indonezja charakteryzuje się intensywnym, głębokim i słodkawym smakiem ciemnej czekolady. Jej stopień upalenia jest średni. Kawa uprawiana jest na Wyżynach Bajawa należących do najbardziej tradycyjnych obszarów Flores. Bajawa to małe miasteczko położone na wzgórzach, jest centrum tego płodnego...

29.93 zł

29.99 zł

Cena za kg : 119.72zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kawa Indonezja charakteryzuje się intensywnym, głębokim i słodkawym smakiem ciemnej czekolady. Jej stopień upalenia jest średni.

Kawa uprawiana jest na Wyżynach Bajawa należących do najbardziej tradycyjnych obszarów Flores. Bajawa to małe miasteczko położone na wzgórzach, jest centrum tego płodnego płaskowyżu. Żyzne wulkaniczne gleby i naturalne lasy tropikalne pozwoliły Holendrom, którzy jako pierwsi zaczęli uprawiać kawę w swoich koloniach w Nowym Świecie rozwinąć uprawę prastarego, tradycyjnego szczepu kawy Typica z Jemenu.

Dzięki temu w kawie Flores odnajdujemy subtelne nuty smakowe mokki, klasyczne odcienie słodkiej i ciemnej czekolady z orzeźwiającymi nutami kwiatowymi z delikatnym cytrusowym wykończeniem. Jako espresso smakuje zaskakująco, jest słodkie, mocne, zrównoważone cytrusową kwasowością.

Składniki - Cafe Mon Amour Kawa ziarnista ręcznie palona Indonezja Flores 250 g

100% kawa Arabica.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spożywać w formie naparu. Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze od 4 do 21°C.

Dane producenta/dystrybutora

Cafe Creator Alicja Jankowska, ul. Leśnych Skrzatów 1, 60-193 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cafe Mon Amour Kawa ziarnista ręcznie palona Indonezja Flores 250 g