Calluna Medica Spain znti-Acne Biocellulose Facial Mask przeciwtrądzikowa maseczka z biocelulozy Sage & Thyme 12 ml

Zaawansowana maska w płachcie, której działanie oparte jest na posiadającej 7 patentów bio-nanocelulozie oraz nasyconej składnikami naturalnymi bio emulsji. Jedna bio-nanocelulozowa maska Calluna Medica to tygodniowy zabieg regenerujący skórę po całym tygodniu ekspozycji na warunki zewnętrzne,...

11.88 zł

Cena za L : 990zł

Dodaj do schowka

Opis

Zaawansowana maska w płachcie, której działanie oparte jest na posiadającej 7 patentów bio-nanocelulozie oraz nasyconej składnikami naturalnymi bio emulsji. Jedna bio-nanocelulozowa maska Calluna Medica to tygodniowy zabieg regenerujący skórę po całym tygodniu ekspozycji na warunki zewnętrzne, przygotowujący ją na kolejny. Reguluje proces złuszczania, wydzielanie sebum, działa ściągająco na rozszerzone pory, wspomaga proces regeneracji skóry i wzmacnia naczynka krwionośne. Efektem stosowania maseczki w płachcie jest widocznie świeższa i zdrowiej wyglądająca cera. Zawiera składniki naturalne takie jak: ekstrakty z szałwii, tymianku i granatu czy olej sezamowy. Sprawiają one, że maseczka działa oczyszczająco, tonizująco i łagodząco na podrażnienia.

Wskazówka: Maska jest częścią tygodniowego rytuału regulującego wydzielanie sebum dla skóry przetłuszczającej się. Stosowana raz w tygodniu (zamiennie z maską Spain), stanowi podstawę rytuału, którego naturalnym przedłużeniem i uzupełnieniem jest regulujący wydzielanie sebum krem do twarzy Calluna Medica.

Sposób użycia: Przed użyciem dokładnie oczyść i osusz twarz. Otwórz opakowanie maski i zdejmij z niej jedną z dwóch warstw ochronnych. Nałóż delikatnie na twarz zaczynając od czoła. Ściągnij drugą warstwę ochronną i dopasuj maskę do twarzy tak, aby idealnie przylegała do skóry w każdym miejscu. Pozostaw na skórze przez 15-30 minut. Następnie ściągnij maseczkę i delikatnie zmyj nadmiar produktu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Calluna Medica Spain znti-Acne Biocellulose Facial Mask przeciwtrądzikowa maseczka z biocelulozy Sage & Thyme 12 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874586037