Cameleo Trwale koloryzująca farba do włosów 4.03 Mocha Brown Omega Permanent Hair Color Cream

  • Cameleo
  • 5901350460030
  • 4 dni
„Odrobina luksusu na Twoich włosach” Czy chcesz, aby Twoje włosy wyglądały luksusowo każdego dnia? Z myślą o tym, stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy produkt - Cameleo Permanent Color Cream – farbę trwale koloryzującą. Przełomowa technologia HCE (High Conditioning Enhancer) zapewnia intensywne...

7.70 zł

Dodaj do schowka

Opis

„Odrobina luksusu na Twoich włosach”

Czy chcesz, aby Twoje włosy wyglądały luksusowo każdego dnia?

Z myślą o tym, stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy produkt - Cameleo Permanent Color Cream – farbę trwale koloryzującą. Przełomowa technologia HCE (High Conditioning Enhancer) zapewnia intensywne wnikanie koloru we włosy i MAKSYMALNY efekt, a to wszystko za sprawą unikatowej kompozycji pigmentów, które zapewniają intensywny i wielowymiarowy kolor. Są bardziej odporne na wypłukiwanie, więc dłużej możesz cieszyć się swoim ulubionym kolorem.

Czy ważna jest dla Ciebie ochrona i pielęgnacja włosów podczas farbowania?
Wiemy, jak ważna jest odpowiednia ochrona włosów. Cameleo Permanent Color Cream zapewnia Twoim włosom podwójną ochronę. Zawarte w farbie serum OMEGA PLUS to kompozycja pięciu naturalnych olei (makadamia, sezamowy, kukurydziany, słonecznikowy i z oliwek) bogatych w kwasy tłuszczowe omega 3-6-7-9 , które intensywnie nawilżają, wygładzają i chronią strukturę włosa. Balsam z kreatyną nakładany po koloryzacji, zapewnia odżywienie oraz regenerację i dodatkowo chroni kolor.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cameleo Trwale koloryzująca farba do włosów 4.03 Mocha Brown Omega Permanent Hair Color Cream

  • Producent: Cameleo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901350460030
  • EAN: 5901350460030