Canpol Babies Antykolkowy smoczek silikonowy z filtrem Haberman

Smoczek wyposażony jest w specjalny system antykolkowy. Tworzy ON oddzielną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas karmienia, niezależnie od kąta karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki i odseparowane od pokarmu, który dziecko pobiera, dzięki czemu nie...

20.48 zł

-18%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek wyposażony jest w specjalny system antykolkowy. Tworzy ON oddzielną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas karmienia, niezależnie od kąta karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki i odseparowane od pokarmu, który dziecko pobiera, dzięki czemu nie połyka bąbelków powietrza, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki pokarmowej.

Niewielka ilość pokarmu w smoczku nie wytwarza dużego ciśnienia, przez co pokarm nie wypływa samoczynnie ze smoczka, lecz pod wpływem ssania. Dziecko musi włożyć odpowiedni wysiłek w ssanie.

Soki owocowe lub herbatki mogą pozostawić na smoczku osad lub przebarwienia, co nie zmienia jego właściwości.

Butelka została wyprodukowana na terenie Unii Europejskiej.

UWAGA: Marka Canpol babies rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną bądź farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Dane producenta: Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Antykolkowy smoczek silikonowy z filtrem Haberman

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 1/099
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407010991
  • EAN: 5903407010991
  • Wymiary: 14.5 x 7.5 x 7.5 cm