Canpol Babies Aspirator do nosa z miękką końcówką

Promocja:
Wakacyjna apteczka
Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3. roku życia, które nie potrafią samodzielnie usunąć nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha. Ich kształt przystosowany jest do kształtu małego noska, co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki...

27.99

Dodaj do schowka

Opis

Nikt z nas nie lubi chorować, ale prawdziwy problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy choroba dopadnie małe dziecko. Ilość leków, które może przyjmować jest ograniczona, a nawet przy małym katarze pojawia się ryzyko dalszych powikłań. Kiedyś z uciążliwym przeziębieniem dotykającym dzieci radzono sobie za pomocą tak zwanej gruszki, która pomagała usunąć zalegającą wydzielinę z nosa. Dziś możliwości jest znacznie więcej, a poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Aspirator do nosa z miękką końcówką, proponowany przez Canpol Babies, to prawdziwa rewolucja w walce z dziecięcym przeziębieniem. Produkt ten stworzono z myślą o dzieciach poniżej trzeciego roku życia. Kształt aspiratora został specjalnie przystosowany do dziecięcego nosa, a wykorzystane materiały (miękki silikon) zapobiegają podrażnieniom czy skaleczeniom.

Aspirator do nosa marki Canpol Babies:

  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów,
  • Stworzony z myślą o dzieciach poniżej trzeciego roku życia,
  • Produkt wyposażony w miękką końcówkę ułatwiającą użycie konstrukcji,
  • Nieoceniona pomoc w walce z przeziębieniem.

W pojedynczym opakowaniu znajduje się: aspirator do nosa, dwie wymienne końcówki oraz etui, w którym możesz przechowywać cały zestaw. Produkt nie powinien być myty w zmywarce, ani dezynfekowany.

Canpol Babies to marka stworzona z troski o młodych rodziców. Canpol powstał, by wspierać w codziennych wyzwaniach młodych rodziców oraz osoby opiekujące się małymi dziećmi. To niekwestionowany lider na polskim rynku zorientowanym na akcesoria dla niemowląt. Działalność firmy bazuje nie tylko na wprowadzaniu innowacji i nieustannym rozwoju, ale także na doświadczeniu. Dynamiczna współpraca z mamami, które najlepiej znają dziecięce potrzeby i wsłuchiwanie się w potrzeb maluchu to klucz do sukcesu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami Canpol Babies, dostępnymi w naszym sklepie internetowym.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt nie jest przystosowany do mycia w zmywarce. Nie należy go gotować i dezynfekować.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Aspirator do nosa z miękką końcówką

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 5/119med
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901691807570
  • EAN: 5901691807570
  • Wymiary: 5 x 19 x 18.5 cm