Canpol Babies Aspirator do nosa z miękką końcówką

Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3. roku życia, które nie potrafią samodzielnie usunąć nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha. Ich kształt przystosowany jest do kształtu małego noska, co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki...

19.99 zł

-39%

32.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3. roku życia, które nie potrafią samodzielnie usunąć nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

Ich kształt przystosowany jest do kształtu małego noska, co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki silikon zmniejsza ryzyko podrażnienia i skaleczenia w przypadku, gdy dziecko nagle poruszy główką.

Jest higieniczny i szybki. Jego przewagą nad innymi tego typu akcesoriami jest możliwość regulacji siły ssania. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, nie wymaga wymiany filtrów czy użycia baterii.

Zestaw zawiera 2 dodatkowe wymienne końcówki i praktyczne etui do przechowywania.

Wyrób medyczny.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt nie jest przystosowany do mycia w zmywarce. Nie należy go gotować i dezynfekować.

Dane producenta: Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Aspirator do nosa z miękką końcówką

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 5/119med
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901691807570
  • EAN: 5901691807570
  • Wymiary: 5 x 19 x 18.5 cm