Canpol Babies Bezpieczne patyczki higieniczne dla niemowląt papierowe 56 szt.

Wielofunkcyjne patyczki higieniczne zostały wykonane z delikatnej bawełny i papieru. Specjalny kształt główki z ogranicznikiem zapewnia bezpieczne użytkowanie. Papierowy patyczek jest ekologiczną alternatywą dla plastikowych patyczków. Doskonale nadają się do oczyszczania trudno dostępnych miejsc,...

5.99 zł

Cena za szt. : 0.11zł

Dodaj do schowka

Opis

Wielofunkcyjne patyczki higieniczne zostały wykonane z delikatnej bawełny i papieru. Specjalny kształt główki z ogranicznikiem zapewnia bezpieczne użytkowanie. Papierowy patyczek jest ekologiczną alternatywą dla plastikowych patyczków. Doskonale nadają się do oczyszczania trudno dostępnych miejsc, ran i otarć. Są niezastąpione w codziennej pielęgnacji dziecka. W opakowaniu 56 sztuk. Główka patyczka wykonana jest w 100% z bawełny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Patyczki higieniczne do codziennej pielęgnacji. Nadają się do oczyszczania małżowin usznych i pępka, nakładania środków leczniczych i kremów czy miejscowego dezynfekowania ran i otarć. Pamiętaj, aby podczas użytkowania zachować szczególną ostrożność, ponieważ małe dziecko może się niespodziewanie poruszyć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt wymaga obsługi osoby dorosłej.

Uwaga! Nie należy stosować do czyszczenia wewnętrznych części nosa, ucha, oka! Ze względów bezpieczeństwa produkt przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt służy do jednorazowego użytku. Po użyciu należy go wyrzucić.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Bezpieczne patyczki higieniczne dla niemowląt papierowe 56 szt.

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 3/115
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407031156
  • EAN: 5903407031156
  • Wymiary: 5.5 x 8.5 x 8.5 cm