Canpol Babies Butelka szeroka antykolkowa EasyStart Exotic Animals zielona 12 m+ 300 ml

Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 12 m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w...

26.99

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 12 m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Ma pojemność 300 ml.

Butelka pasuje do laktatora elektrycznego EasyStart i laktatora ręcznego Basic. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy.

Butelka została wyprodukowana na terenie Unii Europejskiej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Marka Canpol babies rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną bądź farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Soki owocowe lub herbatki mogą pozostawiać na butelce/ smoczku osad lub przebarwienia, co nie zmienia jej właściwości.

Butelkę można sterylizować i podgrzewać w mikrofali (butelka musi być otwarta). Nie należy jej myć w zmywarce, wyparzać i gotować.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Butelka szeroka antykolkowa EasyStart Exotic Animals zielona 12 m+ 300 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 35/222_gre
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901691813014
  • EAN: 5901691813014
  • Wymiary: 23.8 x 7 x 6.6 cm

Inni Klienci kupili również