Canpol Babies Ceratka higieniczna - podkład

Nieprzemakalny podkład do ochrony dziecięcego łóżeczka przed zabrudzeniem. Ceratka jest elastyczna, miękka i trwała. Została wykonana z bezpiecznego materiału ekologicznego PEWA, który nie zawiera PCW. Wymiary: 120x50cm. Sposób użycia: Produkt utrzymuj w czystości. Myj podkład regularnie w ciepłej...

3.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nieprzemakalny podkład do ochrony dziecięcego łóżeczka przed zabrudzeniem. Ceratka jest elastyczna, miękka i trwała. Została wykonana z bezpiecznego materiału ekologicznego PEWA, który nie zawiera PCW. Wymiary: 120x50cm.

Sposób użycia: Produkt utrzymuj w czystości. Myj podkład regularnie w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia. Nie można prać w pralce, myć w zmywarce i polewać wrzątkiem. Nieużywany przechowuj w suchym miejscu. Opakowanie otwórz przez energiczne rozerwanie folii, bez używania nożyczek. Podkład używaj w miejscach narażonych na zamoczenie. Należy umieść go pomiędzy materac a prześcieradło. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Używać tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, nieużywany podkład przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Wyrób sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: W opakowaniu 1 sztuka. Wymiary: 12x5cm. Wykonana z ekologicznego materiału PEWA. Nie zawiera PCW. Produkt do wielokrotnego użytku. Nie można prać w pralce, myć w zmywarce i polewać wrzątkiem. W przypadku oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Ceratka higieniczna - podkład

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 10/100
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407101002
  • EAN: 5903407101002