Canpol Babies Edukacyjna mata do zabawy różowa Pastel Friends

Mata edukacyjna PASTEL FRIENDS posiada elementy interaktywne, które zajmą dziecko na długi czas.Mata wypełniona jest warstwą ociepliny, która izoluje malca od chłodnej podłogi. Wyposażona jest w 5 zabawek: grzechotki, gryzaki, lusterka. Dodatkową atrakcją jest duże odpinane lusterko, kóre można...

199.99 zł

-7%

214.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Mata edukacyjna PASTEL FRIENDS posiada elementy interaktywne, które zajmą dziecko na długi czas.Mata wypełniona jest warstwą ociepliny, która izoluje malca od chłodnej podłogi. Wyposażona jest w 5 zabawek: grzechotki, gryzaki, lusterka. Dodatkową atrakcją jest duże odpinane lusterko, kóre można przypiąć w dowolnym miejscu. Zabawki z pałąków można odpiąć i podać dziecku do zabawy.

Do maty pasują inne zabawki z kolekcji PASTEL FRIENDS. Mata przeznaczona jest dla dzieci 0 m+.

Na pałąkach umieszczono 5 pluszowych i plastikowych zabawek dźwiękowych oraz gryzak. Na macie znajduje się lusterko, pozytywka, elementy szeleszczące, elementy dzwoniące, grzechotki, gryzaki.

Wymiary maty po rozłożeniu: 98 cm.

Wysokość pałąków w miejscu łączenia: 50 cm.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zabawkę utrzymuj w czystości. Sposób czyszczenia podany na wszywce. Mata z pozytywką – czyść powierzchniowo, przecierając wilgotną szmatką.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Sprawdź jakość zabawki przed użyciem. Zabawkę zużytą, zniszczoną wymień na nową. Ostrzeżenie! Złóż wszystkie elementy maty ze sobą zanim położysz na niej dziecko. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, opakowanie maty przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Edukacyjna mata do zabawy różowa Pastel Friends

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 68/078_pin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407680781
  • EAN: 5903407680781
  • Wymiary: 76 x 56 x 7 cm