NOWOŚĆ Canpol Babies Elektryczny podgrzewacz 3w1 z funkcją rozmrażania pokarmu + Butelka EasyStart różowa Gratis

Canpol Babies Elektryczny podgrzewacz 3w1 z funkcją rozmrażania pokarmu + Butelka EasyStart różowa Gratis

Canpol babies Elektryczny podgrzewacz 3w1 z funkcją rozmrażania pokarmu + Butelka EasyStart różowa Gratis Canpol babies elektryczny podgrzewacz do butelek 3w 1 to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala w łatwy i szybki sposób przygotować pokarm dla dziecka. Gwarantuje komfort i wygodę...

159.99

-16%

189.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Canpol babies Elektryczny podgrzewacz 3w1 z funkcją rozmrażania pokarmu + Butelka EasyStart różowa Gratis

Canpol babies elektryczny podgrzewacz do butelek 3w 1 to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala w łatwy i szybki sposób przygotować pokarm dla dziecka. Gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Posiada dotykowy i intuicyjny panel sterowania oraz funkcję utrzymywania temperatury - nawet przez całą noc! Szybko i równomiernie podgrzewa mleko i obiadki w słoiczkach, bezpiecznie rozmraża, a w razie potrzeby również zdezynfekuje butelki i smoczki.

Urządzenie działa w 3 trybach:

  • butelka – utrzymanie temperatury pokarmów płynnych do 10 godzin,
  • hot – szybkie podgrzewanie dezynfekcja parą wodną
  • obiadek – utrzymanie temperatury pokarmów stałych do 3 godzin.

Podgrzewacz jest uniwersalny, pasuje do większości dostępnych na rynku butelek i smoczków. To niezbędny pomocnik każdej karmiącej butelka, a później rozszerzającej dietę maluszka mamy.

Sposób przygotowania i przechowywania

PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM:

Rozpakuj produkt z foliowego opakowania. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, usuń opakowanie z zasięgu dziecka. Przetrzyj wnętrze podgrzewacza i korpus wilgotną szmatką i osusz ręcznikiem. Pierścień dopasowujący i koszyk na butelkę/słoiczek umyj w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym i wypłucz ciepłą wodą. Urządzenie powinno być używane tylko do podgrzewania dziecięcego pożywienia lub wyparzania butelki do karmienia i jej elementów. Urządzenie jest przystosowane wyłącznie do użytku domowego. Używaj i przechowuj urządzenie oraz wszystkie jego elementy w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

NALEŻY używać tylko w pomieszczeniach. NIE używać na zewnątrz. Jeżeli urządzenie było transportowane w niskich temperaturach, przed użyciem należy poddać je aklimatyzacji, celem wyrównania temperatury urządzenia z temperaturą otoczenia. Urządzenie należy postawić na gładkiej, płaskiej, stabilnej, suchej, odpornej na wilgoć i wysokie temperatury powierzchni i zawsze w miejscu niedostępnym dla dzieci. NIGDY nie włączaj urządzenia kiedy nie ma w nim wody. Przed włączeniem urządzenia upewnij się, że do pojemnika została dodana właściwa, określona w poniższej instrukcji ilość wody. Podgrzewacz powinien zostać opróżniony z pozostałej wody przed każdym kolejnym użyciem. Produkt nie jest zabawką.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Elektryczny podgrzewacz 3w1 z funkcją rozmrażania pokarmu + Butelka EasyStart różowa Gratis

  • Producent: Canpol Babies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590169186917201
  • EAN: 590169186917201