Canpol Babies Karuzela plastikowa Ślimaczki

Karuzela z pozytywką ŚLIMACZKI dla dzieci, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie. Posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu można ją sprawnie zamontować do łóżeczka. Zabawki można odpiąć i używać jako gryzaki. Wykonane są z jednolitego plastiku i nie mają malowanych elementów, dzięki czemu malec...

54.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Karuzela z pozytywką ŚLIMACZKI dla dzieci, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie. Posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu można ją sprawnie zamontować do łóżeczka. Zabawki można odpiąć i używać jako gryzaki. Wykonane są z jednolitego plastiku i nie mają malowanych elementów, dzięki czemu malec nie zetrze z nich nadruku ząbkami. Każda zabawka wyposażona jest w gwizdek. Karuzela nie wymaga baterii. Jest idealna dla alergików, ponieważ łatwo utrzymać ją w czystości. Przeznaczona dla dzieci 0m+.

Sposób użycia: Karuzelę należy zamontować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania (elementy montażowe mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na rysunkach). Karuzelę musisz umieścić nad głową dziecka, w zasięgu jego wzroku, w taki sposób, by nie miało z nią bezpośredniego kontaktu. Pozytywkę nakręcaj zgodnie z ruchem wskazówek zegara, do momentu uzyskania lekkiego oporu. Pozytywka nie wymaga baterii. Utrzymuj zabawkę w czystości. W przypadku zabrudzenia pozytywkę przecieraj wilgotną szmatką, natomiast plastikowe figurki myj pod bieżącą wodą miękką szczoteczką z dodatkiem delikatnego płynu i dokładnie wypłucz. Karuzeli nie można myć w zmywarce i sterylizować. Ważne! Przed użyciem sprawdź stan karuzeli. Nie korzystaj z uszkodzonej lub zużytej zabawki. Pozbądź się zabawki uszkodzonej lub zużytej zgodnie z przepisami dotyczącymi usuwania odpadów. Aby zapobiec ewentualnym urazom , usuń zabawkę, gdy maluch zacznie raczkować.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Zabawkę należy zamontować zgodnie z instrukcją, dołączoną do opakowania. Pozytywka nakręcana jest ręcznie, dlatego nie wymaga bakterii. Nakręcaj ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara, do momentu uzyskania lekkiego oporu. Karuzeli nie można myć w zmywarce i sterylizować. W przypadku zabrudzenia pozytywkę przecieraj wilgotną szmatką, natomiast plastikowe figurki myj pod bieżącą wodą miękką szczoteczką z dodatkiem delikatnego płynu. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku m+.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Karuzela plastikowa Ślimaczki

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 75/001
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407750019
  • EAN: 5903407750019