Canpol Babies Kubeczek antypoślizgowy Jabłko 170 ml

Klasyczny kubek z kolorowym nadrukiem dla dzieci powyżej 12. miesiąca, które potrafią już samodzielnie pić. Posiada antypoślizgowy spód chroniący kubek przed przewróceniem. Wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwia trzymanie. Pojemność 170ml.Sposób użycia: Kubek utrzymuj w czystości. Przed...

6.04 zł

-24%

7.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Klasyczny kubek z kolorowym nadrukiem dla dzieci powyżej 12. miesiąca, które potrafią już samodzielnie pić. Posiada antypoślizgowy spód chroniący kubek przed przewróceniem. Wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwia trzymanie. Pojemność 170ml.

Sposób użycia: Kubek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj kubek w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu. Dokładnie wypłucz. Nie gotuj. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Produktu nie należy myć w zmywarce. Produktu nie należy myć w zmywarce, podgrzewać w mikrofali, sterylizować i wyparzać. Nie można podawać w nim gorących płynów. Nie można podawać w nim gorących płynów. Uwaga! Nie zostawiaj dziecka podczas picia bez nadzoru osoby dorosłej. Produkt nie jest zabawką. Nieużywany przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka. Sprawdź wyrób przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Kubek przeznaczony dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Wykonany z tworzywa wolnego od BPA. Pojemność 17ml. Kubek nie nadaje się do mycia w zmywarce, sterylizacji i podgrzewania w mikrofali. Nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących płynów.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Canpol Babies Kubeczek antypoślizgowy Jabłko 170 ml

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/100
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 590340702100301
  • EAN: 590340702100301